Oprogramowanie do prowadzenia firmy

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich firm. System sprzedaży, zarządzania relacjami z klientem, aplikacje do prowadzenia sklepu internetowego, programy do obsługi księgowości, kadr i płac oraz obsługa sprzedaży. Spójny system zapewniający pełną obsługę przedsiębiorstwa

InsERT nexo/nexo PRO

Subiekt Nexo

Przyjazny i łatwy w obsłudze, intuicyjny program wspomagający obsługę sprzedaży. Bogata funkcjonalność spełni wymagania nawet najbardziej wymagających.

Gestor Nexo

Pozwala na budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzenie pracą w firmie. Dzięki funkcjom automatyzacji pozwala zapewnić większą wydajność pracy i zaoszczędzić cenny czas.

Rachmistrz Nexo

System obsługi księgowości uproszczonej. Przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów oraz rozliczających się w formie ryczałtu.

Rewizor Nexo

Nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Gratyfikant Nexo

Kompleksowe wsparcie przy obsłudze kard i płac w małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i możliwość zastosowania automatyzacji znacznie przyśpiesza pracę.

Aplikacje web i e-commerce

Vandero

Prosty i wygodna aplikacja umożliwiająca posiadaczom systemu InsERT na założenie sklepu internetowego bez specjalistycznej wiedzy do tworzenia stron internetowych.

zarezerwuj.pl

Wygodna aplikacja zapewniająca kompleksowe zarządzanie rejestracjami i rezerwacjami online. Klienci zyskują możliwość łatwej i szybkiej rezerwacji, bez względu na to, gdzie przebywają

Sello NX

Nowoczesny system sprzedaży do obsługi sprzedaży internetowej. Dzięki integracji z najpopularniejszymi firmami kurierskimi doskonale sprawdza się także do zarządzania wysyłkami.

Portal Biura

Wygodna aplikacja webowa dedykowana dla biur rachunkowych. W pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych firmy InsERT.

Oprogramowanie antywirusowe

AVG Internet Security

Pełna ochrona

AVG Secure VPN

Pełna ochrona

AVG Ultimate

Pełna ochrona

AVG TuneUP

Pełna ochrona

Premium Security

Pełna ochrona

Utimate

Pełna ochrona

Cleanup Premium

Pełna ochrona

SecureLine VPN

Pełna ochrona

Standard Security

Pełna ochrona

Deluxe Security

Pełna ochrona

Premium Security

Pełna ochrona

Platinum

Pełna ochrona

Programy antywirusowe

Oprogramowanie antywirusowe to kluczowy i niezbędny element prawidłowej ochrony komputera i danych wrażliwych.

Programy antywirusowe

Oprogramowanie antywirusowe to kluczowy i niezbędny element prawidłowej ochrony komputera i danych wrażliwych.

Artykuły dotyczące bezpieczeństwa w internecie.

Programy dla firm

Kompleksowe rozwiązania dla firm, zapewniające obsługę faktur, magazynów, księgowość i system zarządzania klientami.

Oprogramowanie biurowe

Pakiet office to zestaw podstawowych narzędzi niezbędny na każdym stanowisku pracy.