Obsługa firm

W dobie cyfryzacji odpowiednia obsługa informatyczna jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Nasza dedykowana obsługa informatyczna oferuje kompleksowe wsparcie, obejmujące zarządzanie siecią, bezpieczeństwo danych, konserwację sprzętu oraz szybką pomoc techniczną. Z naszą pomocą możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, podczas gdy my dbamy o jej informatyczne zaplecze. Zaufaj nam i przekonaj się, jak profesjonalna obsługa IT może usprawnić Twoje codzienne prowadzenie firmy.

Kompleksowe rozwiązania

Dla nas najważniejsze jest to, aby nasi klienci korzystali z narzędzi i rozwiązań które są dla nich najlepsze.

Dostawa sprzętu komputerowego

Przygotowujemy i dostarczamy sprzęt komputerowy według potrzeb klienta.

Wdrożenia oprogramowania

Przygotowujemy kompleksowe wdrożenia oprogramowania wraz instalacją systemu kas fiskalnych

Poznaj szczegóły naszej oferty

Poszukując informatyka warto mieć pewność, że jest on w stanie zapewnić szeroki wachlarz usług. Poniżej prezentujemy niektóre z nich. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do klienta. Dlatego w pierwszej kolejności pragniemy wysłuchać Ciebie i Twoich oczekiwań

Notebook, kawa, notes na biurku. Pomoc zdalna dla wymagających

Pomoc zdalna

Aby jak najszybciej rozwiązać Twój problem łączymy się z Tobą bezpośrednio.

imac, ipad, iphone-1999636.jpg

Wyposażenie biur

Sprzedaż komputerów i urządzeń peryferyjnych nowych i proleasingowych.

cyberspace, data, wire-2784907.jpg

Infrastruktura IT

Budowa sieci lokalnych i wyposażenie w niezbędne urządzenia brzegowe.

service, it, computers-428542.jpg

Bieżący serwis

Konserwacja bieżąca komputerów i notebooków oraz zapasowe kopie danych.

Serwer Qnap 4 zatokowy

Serwery

Dedykowane rozwiązania pod konkretne potrzeby.

Oprogramowanie

W naszej ofercie mamy oprogramowanie biurowe, antywirusowe i księgowe.

Dostęp zdalny

Wdrażamy gotowe rozwiązania zapewniające bezpieczny dostęp z całego świata.

Szkolenia altspar

Szkolenia

Pomagamy się rozwijać, dbać o swoje bezpieczeństwo i ergonomię pracy.

Helpdesk

Pozostajemy zawsze w kontakcie z naszymi klientami.

Poszukujesz wsparcia informatyka?

Skontaktuj się

Zobacz jak w czterech prostych krokach możemy przygotować dla Ciebie odpowiednią ofertę, dopasowaną indywidualnie do konkretnych potrzeb Twojej firmy.

Opowiedz nam, czego oczekujesz

To pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i potrzeby względem obsługi informatycznej Twojej firmy.

Dopasowane rozwiązanie

W odpowiedzi przygotujemy dla Ciebie propozycję oferty dla Twojej firmy w oparciu o opisane potrzeby lub rozpoznamy je.

Przygotowanie umowy

Gdy zaakceptujesz naszą ofertę wyślemy Ci projekt umowy o współpracy, to już ostatni krok byś mógł przestać przejmować się problemami informatycznymi.

Wizyta informatyka

Od tej pory nie musisz się już przejmować zapleczem informatycznym Twojej firmy. W razie problemów wystarczy e-mail lub telefon do naszego specjalisty.

Pomoc zdalna

Niektóre problemy możemy rozwiązać zdalnie, poprzez połączenie z Twoim komputerem, aby skrócić czas oczekiwania na pomoc przygotowaliśmy usługę która pozwoli na szybsze podjęcie działań w przypadku wystąpienia awarii. Wystarczy kliknąć w link po prawej stronie aby pobrać sprawdzone przez nas oprogramowanie służące do zdalnego połączenia z komputerem. Pobierz je, a następnie prześlij identyfikator do naszego technika. W ten sposób będziemy mogli podłączyć się do Twojego komputera po potwierdzeniu przez Ciebie połączenia.

Wyposażenie biur

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem firm w sprzęt komputerowy. Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w pracy pełni sprzęt komputerowy, dlatego dopasowujemy sprzęt i wyposażenie indywidualnie do potrzeb i możliwości finansowych klienta. W naszej ofercie znajduje się zarówno sprzęt poleasingowy – sprawdzony i z gwarancją. Mamy także do zaoferowania Wam zupełnie nowy sprzęt komputerowy z gwarancją producenta. Ponadto kupując u nas otrzymujesz sprzęt w pełni skonfigurowany i przygotowany do pracy. Dzięki temu nie musisz marnować czasu na mozolną konfiguracje i instalacje oprogramowania którego potrzebujesz do pracy. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Zidentyfikujemy Twoje potrzeby i przygotujemy odpowiednią ofertę na miarę Twoich potrzeb. Nie martw się o czas realizacji zamówienia, najczęściej sprzęt jest gotowy do odbioru w ciągu 2 dni roboczych od zamówienia. Istnieje również możliwość dostawy zamówionego sprzętu bezpośrednio do siedziby Twojej firmy lub na wskazany adres w przypadku pracowników zdalnych. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste!

Infrastruktura IT

Klucz do Bezpieczeństwa i Szybkości Działania Twojej Firmy

W dzisiejszym cyfrowym świecie, infrastruktura IT stanowi kręgosłup każdej firmy, bez względu na jej wielkość czy branżę. To właśnie od niej zależy nie tylko efektywność operacyjna, ale przede wszystkim bezpieczeństwo danych i niezawodność procesów biznesowych. Czy Twoja firma jest gotowa sprostać wyzwaniom cyfryzacji?