Płyta główna notebooka z widocznym wentylatorem

Serwis notebooków

Masz problem z notebookiem? Zawiesza się, działa wolno, a może przestał się w ogóle uruchamiać? Nasz serwis komputerowy oferuje kompleksowe usługi naprawy notebooków wszystkich marek i modeli. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wymiany podzespołów, naprawy systemowej, czy czyszczenia urządzenia, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Konserwacja

Dbając o regularną konserwacje komputera zapewnisz mu długotrwałe i bezawaryjne działanie a także cichą pracę.

Aktualizacja

Ciągłe aktualizacje zapewniają bezpieczeństwo Twoich danych, warto zadbać aby Twój komputer posiadał zawsze aktualne oprogramowanie.

Naprawa

Z Twoim komputerem coś się stało? Zapoznaj się z poniższą ofertą, jest kierowana właśnie do Ciebie!

Optymalizacja

Oferujemy kompleksowe przyspieszenie systemu oraz diagnostykę podzespołów. Zwiększ wydajność i ciesz się płynniejszą pracą urządzenia!

Możliwość odbioru i dowozu

Dla osób szczególnie zapracowanych zapewniamy możliwość odbioru sprzętu od klienta przez naszego kierowcę. Na miejscu spisujemy protokół przyjęcia i zlecenie serwisowe, a następnie zabieramy sprzęt do naszego serwisu i przeprowadzamy szczegółową diagnostykę wraz z wyceną. Po zakończonej naprawie odwozimy sprzęt pod wskazany adres na umówioną godzinę. Tak aby nasi klienci mogli zająć się tym co najważniejsze, a My w tym czasie zajmiemy się naprawą.