Uszkodzony iPhone

Pozostań w kontakcie ze światem

Serwis telefonów

Twój telefon to kluczowe narzędzie w codziennym życiu – do pracy, kontaktu z bliskimi i rozrywki. Kiedy ulega awarii, nasze życie staje się trudniejsze. Nasz serwis telefonów oferuje profesjonalne podejście do naprawy, dbając o każdy detal. Staramy się jak najszybciej przywrócić świetność uszkodzonego telefonu, abyś mógł znów cieszyć się jego pełną funkcjonalnością.

Wymiana baterii

Bateria Twojego telefonu szybko się rozładowuje lub wyłącza się nieoczekiwanie? To oznacza że ogniwo Twojej baterii jest już zużyte i należy je wymienić!

Aktualizacja

System operacyjny Twojego telefonu wymaga tak samo jak komputer regularnej aktualizacji aby zapewnić bezpieczeństwo - pamiętaj o tym!

Wymiana wyświetlacza

Twój telefon zaliczył upadek i zbił się wyświetlacz? Skontaktuj się z nami.

Wymiana głośnika

Telefon dzwoni coraz ciszej? Coraz gorzej słyszysz swojego rozmówcę? Nie czekaj! Umów się na wymianę już dziś!

Naprawa telefonu

Zbity wyświetlacz

W przypadku zbicia wyświetlacza uszkodzenia z czasem zaczynają się powiększać, może to objawiać się coraz gorszym działaniem dotyku lub problemami z prawidłowym wyświetleniem obrazu na ekranie telefonu. W takiej sytuacji warto rozważyć wymianę.

Serwis baterii

W przypadku zbicia wyświetlacza uszkodzenia z czasem zaczynają się powiększać, może to objawiać się coraz gorszym działaniem dotyku lub problemami z prawidłowym wyświetleniem obrazu na ekranie telefonu. W takiej sytuacji warto rozważyć wymianę.

Naprawa telefonu

Poznaj naszą ofertę

Głośnika iPhone 11 Pro max

Wymiana głośnika rozmów w smartfonach

Masz problemy z jakością dźwięku podczas rozmów telefonicznych? Może to być oznaka uszkodzonego lub zabrudzonego głośnika rozmów. Codzienne użytkowanie smartfonów naraża głośnik rozmów na różne uszkodzenia. Kurz, brud i wilgoć to najwięksi wrogowie głośników. Podczas rozmów, nasz telefon ma kontakt z twarzą, ubraniem i otoczeniem, co może prowadzić do zaklejenia

Czytaj więcej »

Problemy z baterią

Jeśli urządzenie szybko się rozładowuje to może być problem z baterią. Zimą telefon się wyłącza, nie jest w stanie pracować pełnego dnia na jednym ładowaniu lub puchnie bateria to niezwłocznie zgłoś się do serwisu na diagnostykę i wymianę zużytej baterii.

Wymiana baterii w telefonie

Możliwość odbioru i dowozu

Dla osób szczególnie zapracowanych zapewniamy możliwość odbioru sprzętu od klienta przez naszego kierowcę. Na miejscu spisujemy protokół przyjęcia i zlecenie serwisowe, a następnie zabieramy sprzęt do naszego serwisu i przeprowadzamy szczegółową diagnostykę wraz z wyceną. Po zakończonej naprawie odwozimy sprzęt pod wskazany adres na umówioną godzinę. Tak aby nasi klienci mogli zająć się tym co najważniejsze, a My w tym czasie zajmiemy się naprawą.